Během léta neexistuje lepší způsob přípravy oběda, jako grilování. Na grilu se dá připravit téměř vše, od klasických steaků, přes ryby, až po zeleninu. Pokud budete grilovat pro více lidí, nebo dokonce pozvete na oběd rodinu a známé, určitě je nebudete chtít ohromit jenom vašimi schopnostmi za grilem, ale budete také chtít, aby se u vás cítili co nejlépe. Máme pro vás tři tipy na věci, které by vám neměly chybět na letní grilování.

Dostatek místa pro každého

Spočítejte si, kolik strávníků budete hostit, a podle toho připravte stůl. Co ale dělat, pokud vám to nevychází? Máme pro vás tip v podobě skládacího stolu na zahradu značky Lifetime. Tento stůl je z ocelové konstrukce v kombinaci s kvalitním UV stabilním plastem. Nemění tedy vlivem slunečního záření barvu ani tuhost. Existuje několik velikostí, takže si můžete vybrat vhodnou právě pro vás, resp. pro počet vašich hostů. Zahradou to ale nekončí. Stůl je velmi spratný a vejde se snadno do kufru auta. Ideální na kemping.

zahradní grilovačka rady

A gril bude čistý i bez vás

Robotičtí pomocníci jsou součástí stále většího množství domácností. Robotický vysavač je již celkem známá věc, ale slyšeli jste už o robotickém čističi grilů? Značka Grillbot toto odvětví prakticky vymyslela a je i lídrem na trhu. Stroj funguje na akumulátor, je odolný vůči vysokým teplotám (ale doporučuje se nevystavovat ho více než 120 stupnům) a jeho používání je velmi jednoduché. Robota stačí vložit na rošt, spustit jediným tlačítkem a nechat pracovat. Vy se tak budete moci věnovat svým hostům. Drátěné kartáče, pomocí kterých čistí gril, je možné vyčistit v myčce nádobí. Co víc může být jednodušší?

Ochrana před sluncem i deštěm

Aby zahradní párty s grilovačku dopadla na výbornou, měli byste myslet i na pohodlí hostů. Pokud nemáte na zahradě stromy, které dávají dostatek stínu, či případně z nich pravidelně něco opadává, oceníte rozkládací zahradní stan Brim. Je spratný a rychle rozložitelný. Prvotřídní plachtovina s UV ochranou chrání nejen před sluncem, ale v případě nepříznivého počasí před deštěm, a po namontování bočních ochranných částí i před větrem. Grilujte bez ohledu na počasí!