Přinášíme vám pár tipů na doplňky, díky kterým se rozzáří vaše bydlení. Ačkoliv nábytek samotný hraje v bytě také velkou roli, teprve doplňky dokáží dotvořit celkovou atmosféru. Byt bez doplňků je neosobní a strohý. Probuďte v něm trochu života a vyražte koupit pár doplňků, které podtrhnou celkovou atmosféru v domě.

Na co se zaměřit, aby jsme dům nepřeplácali? Doplňky spolu musí vzájemně ladit a nesmí jich být přehnaně mnoho. Obchodů s bytovými doplňky je dnes spousta a nejen kamenných. Také eshopů najdeme nespočet. Jaké novinky byste letos měli hledat?

Trocha křehkosti

Porcelán teď letí. Kdo by si nechtěl ranní kávu či večerní čaj vychutnávat z nádherné soupravy? Buďte požitkáři! A když už kupujete nádobí na nápoje, slušelo by se také pořídit pár misek a talířů na jídlo. Uvidíte, že z krásného nádobí vám bude mnohem více chutnat. Když už je jídlo jedna z mála chvil, kdy má člověk možnost zastavit, měl by si ji zpříjemnit, jak nejvíce to jde.

villeroy boch sada nadobi

Vychutnejte si jídlo v rozkvetlých talířích. © Villeroy Boch

miska na ovoce zmrzlina

Miska na ovoce se vzorem zmrzlin. ©Nanu Nana

Pád do měkkého

Každé ráno je nejhezčí vykročit bosými chodidly rovnou na měkký koberec. Když přitom ještě úžasně vypadá, je přímo nutné jej mít. Takový koberec nemusí být pouze v ložnici. Nakupte koberce do koupelny i kuchyně. Moci všude chodit bosky a přitom střídat několik materiálů koberců je skvělý zážitek!

vzorovaný koberec bytové doplňky

Trocha jednoduchých vzorů krásně sjednotí místnost. © Hansa

Umývat nádobí nás baví

Umývání nádobí je činnost, u které by většinu lidí nenapadlo, že se dá nějak zpříjemnit. Co si ale takhle koupit naprosto skvělé kartáče na nádobí nebo dřevěný odkapávač? Ty jen tak někdo nemá! Uvidíte, že s novými věcmi bude i tak běžná práce úplně nová a zábavná.

designové kartáče na nádobí

Barevné a krásně designově ztvárněné kartáče na nádobí jsou skvostem kuchyně. © Balla Rose

Trocha exotiky do vaší koupelny

Pára, voda, vlhko… Koupelna je skvělé místo pro navození tropické atmosféry. Proč si při sprchování nedopřát trochu exotiky? Večerní sprcha tak bude mít mnohem větší kouzlo, když na vás voda poteče přímo z vodopádu uprostřed deštného lesa… Zaposlouchejte se do zpěvu exotického ptactva a pořiďte pár bambusových doplňků.

bambusový koš na prádlo

Krásný bambusový koš je to nejlepší místo pro prádlo. © Bernold

reprák do koupelny

S tímto voděodolným reprákem budete moci pozvat zvuky tropického lesa přímo do vaší koupelny. © Tchibo

 

 

Tagy článku: , ,