Chtěli byste umístit nějakou zajímavou nebo vtipnou ceduli na svůj dům nebo chatu? Nebo sháníte obyčejnou smaltovanou ceduli s názvem ulice a popisným číslem? Zde najdete přehled různých druhů smaltovaných cedulí.

Smaltované cedule s číslem popisným na dům

Tabulku s popisným číslem domu nebo chaty si můžete individualizovat. Lze připevnit na fasádu jednotlivá čísla, či dokonce i názvy ulic po písmenech. Ideálním řešením je použít smaltovanou ceduli. Ceny jsou relativně nízké i za nápis na míru (ulice i čísla jsou přece různé). Můžete se poohlédnout i po plastových tabulkách, ale ty nevypadají na domě nejlépe (záleží na kvalitě).
smaltovaná cedule číslo popisní domu

Okrasné smaltované cedule

Smaltované cedule mohou plnit i okrasnou funkci. Typickým příkladem jsou provensálské motivy s levandulí na zahrádkách nebo určeny jako výzdoba baru či restaurace. Sloužit mohou i v interiéru domů nebo bytů. Lidé si zvyknou vyvěsit na stěnu nápisy podporující rodinné soužití nebo různé přání se štěstím. Pořiďte si smaltovanou ceduli na svou zahrádku.

smaltované cedule okrasní
Vtipné nápisy

Na trhu najdeme i plechové cedule s vtipy, ať už psanými či obrázkovými. Hodí se na zahradní chatku, na plot, případně jako interiérová dekorace. Pokud máte takovou originální ceduli někde vyvěšenou, bude poutat pozornost návštěv a máte o jeden námět na rozhovor více.

smaltovaná cedule vtipná plechová
Orientační a informační cedule a tabulky

Typickou informační cedulí je Pozor pes nebo Prodej medu. Vyrobit se dají i s vaším jménem nebo názvem firmy. Orientační cedule zas využijete například při provozování nějakého obchodu, hotelu, ať už i výše zmíněného prodeje vlastních výrobků. Takové cedule si můžete vytvořit i na zakázku podle přání, za což si však připlatíte.