Zajímá vás, co nového připravili bytoví designeři pro naše kuchyně v roce 2017? Jaké trendy pro nás připravili a čím můžeme obohatit naši nejmilejší místnost v bytě? Inspirujte se v našem článku na nové trendy pro rok 2017.

Naše kuchyně v roce 2017 ovládl industriální styl

Jíst a cítit se při tom jako uprostřed továrny? Proč ne. Industriální styl si zakládá na prvcích, které připomínají vzhled továrny. Cihlové zdi, kovové prvky v kuchyni nebo velké tovární lampy. Dominantou je také velký otevřený prostor. To vše společně ladí a tvoří dokonalý vzhled industriálního stylu. Zkuste alespoň kouskem vnést tento styl do své kuchyně. Stačí vyměnit dřevěnou komodu za kovovou nebo jednu stěnu polepit tapetou v imitaci cihlové stěny. Místo klasického lustru pořiďte velký jako z továrny.

trendy do kuchyně 2017

Ostrovy a ostrůvky v našich kuchyních

Hodně oblíbené jsou poslední dobou také kuchyňské pracovní ostrovy a ostrůvky, které jsou velmi praktické. Nejenom, že nám poskytují další úložný a pracovní prostor, ale mohou se skvěle hodit také jako místo pro snídani, stačí přidat pár barových stoliček pro členy rodiny. Ušetříte tak místo pro jídelní stůl a když nikdo nebude jíst, máte velký prostor pro vaše kulinářské umění.

trendy kuchyně 2017

Kuchyně 2017 jako součást společenských prostor

V dnešní době, kdy většina z nás obývá panelové byty je skvělé myslet na celkový vzhled a umístění jednotlivých částí v bytě. Není proto žádnou novinkou, že se designeři snaží proměnit obyčejnou kuchyni například ve skvělou vestavěnou skříň, která bude vypadat velmi pěkně i v obývacím pokoji. Sladěním jednotlivých skříněk a celého designu interiéru docílíte velmi vkusného bydlení. Moderní barvou pro kuchyně je bílá nebo šedá, která se dá velmi dobře použít také v obývacím pokoji.

kuchyně 2017 nápady

Moderní je minimalismus

Zapomeňte na přehnané množství doplňků. Současná kuchyně si zakládá na minimalismu. Inspirujte se katalogy s bytovým nábytkem. Vidíte tam mnoho doplňků? Nikoliv. Vždy je vše velmi decentní a střídmé. Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása. Platí to jak v moderním stylu tak i v těch ostatních. Nebojte se minimalismu. Nechte vyniknout samotnou krásu nábytku a decentních doplňků v přírodních materiálech, které jsou dalším hitem letošního roku a to nejenom v kuchyních.

trendy do kuchyně 2017

Eklekticismus do našich kuchyní

Letošním trendem je také spojování několika stylů dohromady, tzv. eklekticizmus. Při zařizování takové kuchyně se snažte vše sladit stejným tvarem nebo barvou. Může to být barva na elektrospotřebičích, nebo na samotném nábytku. Výsledek pak bude vypadat velmi pěkně a ne jako od cirkusu.

kuchyňské top trendy

Zdroj fotografií: homedesignideas.eu, homebunch.com, d-vsl.com, homeyohmy.com, gestalten.com, casa.it

 

Tagy článku: ,